jak zamówić biżuterię z odciskami


Witamy w świecie niezwykłej biżuterii La Mimi 

Podaruj sobie i bliskim coś wyjątkowego, stworzonego tylko dla Ciebie. Zatop w szlachetnym srebrze dotyk miłości, czułości i wspomnień.  Teraz zawsze możesz mieć przy sobie czuły dotyk bliskich Ci osób, otaczać się pozytywną energią i wspomnieniami. 


Nasza niepowtarzalna biżuteria jest wykonywana ręcznie ze srebra próby 950 z największą starannością  w wielostopniowym i żmudnym procesie. 
Proszę wziąć pod uwagę, że nasza biżuteria z czystego srebra jest w 100% wykonywana ręcznie przez naszych artystów i nie będzie wyglądała tak jak fabryczne odlewy mechaniczne. Mogą zdarzyć się drobne nierówności i niedoskonałości, które jednak dodają tylko uroku naszej biżuterii i podkreślają jej indywidualny charakter. 

Jako pierwsi w Polsce, obok niezwykłej  biżuterii  z odciskami linii papilarnych, przenosimy na srebro pomniejszone odciski dłoni i stópek dziecięcych, a także własnoręczne rysunki i napisy. 


Jeśli chcesz zamówić biżuterię z odciskiem linii papilarnych

 Wyślemy do Ciebie zestaw do pobierania odcisków palców wraz z dokładną instrukcją. W skład zestawu wchodzi nietoksyczna i bezpieczna masa plastyczna, podobna do plasteliny, w której odciska się palec. Do każdego zamówienia dołączamy potrójny zestaw, aby, w razie potrzeby, powtórzyć zdjęcie odcisku lub wybrać bardziej udany. Masa pozwala na bardzo precyzyjne odzwierciedlenie szczegółów, odcisk palca pozostawiony w masie będzie bardzo wiernie przeniesiony na srebro w każdym detalu, dlatego proszę upewnić się, że są Państwo zadowoleni z jakości odcisku w masie.  Masa plastyczna w ciągu kilkunastu minut stwardnieje, wtedy należy włożyć ją do dostarczonej przez nas koperty i wysłać do naszej pracowni. 

Odcisk palca jest przenoszony w skali 1:1, ale jest pomniejszony po wypaleniu o około 10% z powodu procesu kurczenia się srebra w czasie wypalania w wysokiej temperaturze. 

Z tyłu zawieszki możemy wygrawerować imię lub krótki napis. Limit znaków jest podawany przy każdym produkcie i zależy od kształtu i wielkości wyrobu.

Uwaga:  U małych dzieci, do około trzeciego roku życia, linie papilarne są jeszcze mało widoczne i nie nadają się do przeniesienia na nasze srebrne wyroby. U niemowlaków i malutkich dzieci zalecamy zamówić biżuterię z odbiciem rączek lub stópek.


Jeśli chcesz przenieść odbicie dłoni lub stópki na srebrną biżuterię

Po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas beztuszowy zestaw do pobierania odcisków. Składa się z chusteczki, specjalnego papieru i instrukcji. Metoda jest niebrudząca i bezpieczna do stosowania nawet u noworodków. Skan odbić należy wysłać na nasz email. Jeśli mają już Państwo własne, starsze odbicia stópek lub rączek na papierze, które chcielibyście przenieść na srebro, można je zeskanować i przesłać do nas. Odbicie dłoni lub stópki jest pomniejszane i przenoszone w dużej skali na nasze srebrne zawieszki. Z powodu dużego zmniejszenia odbicia, nie będą widoczne drobne linie papilarne, ale kontury odbicia. Z tyłu zawieszki możemy wygrawerować podpis, datę lub krótki tekst. 
 Jeśli chcesz przenieść rysunek, własnoręczny podpis lub dedykację na srebrną biżuterię

Pierwsze dzieło Twojego dziecka już nie musi tylko wisieć na lodówce, możesz mieć je zawsze przy sobie. A może Twoja mama lub babcia przechowuje od wielu lat pierwszą laurkę od Ciebie i teraz mógłbyś uwiecznić jej fragment, aby sprawić niebanalny prezent?
Możesz własnoręcznie zadedykować komuś srebrny podarunek, przenieść swój podpis albo narysować coś samemu sobie na szczęście.

Przy wybranym przez Ciebie produkcie w naszym sklepie online wyślij poprzez ikonkę "Dodaj obrazek" skan rysunku lub podpisu, który chciałbyś odcisnąć na srebrnym mini-dziele. Rysunek będzie pomniejszony w dużej skali i odciśnięty w srebrze, dlatego najlepiej nadają się do tego rysunki z wyraźnymi konturami z małą ilością detali. Najlepiej wyglądają rysunki wykonane tylko długopisem lub flamastrem na białym tle. Z dużego rysunku lub laurki najlepiej wybrać tylko fragment do przeniesienia. 

Z tyłu zawieszki możemy wygrawerować krótki napis lub datę. 
Czas realizacji

Po złożeniu przez Państwa zamówienia, wysyłamy odpowiedni zestaw do pobrania odcisków w ciągu 1-3 dni. Od momentu otrzymania od Państwa skanu odbić, rysunku  lub odcisku w silikonie, czas realizacji zamówienia wynosi ok 14 dni roboczych. Jednak w okresach przedświątecznych lub przed takimi okazjami jak Dzień Matki, Dzień Babci, Walentynki itp. czas realizacji może się wydłużyć do 21 dni. 

Dołącz do naszego newsletter!

Kolekcje