Pierścionek elastyczny gold triple rubin malinowy

Czas dostawy: 1-3dni

60.00

Pierścionek na elastycznej żyłce jubilerskiej wykonany z kuleczek ze złota Gold Filled oraz trzech granatowych kamieni naturalnego rubinu. Pierścionek można skompletować z pierścionkiem EVERY 3 RUBIN MALINOWY, ONLY RUBIN MALINOWY, MIX RUBIN MALINOWY, ONE RUBIN MALINOWY.

Występuje w 4 rozmiarach:

XS- odpowiada rozmiarowi 9-11

S - odpowiada rozmiarowi 12-13

M- odpowiada rozmiarowi 14-16

L- odpowiada rozmiarowi 17-19Rubin to jeden z najpiękniejszych kamieni szlachetnych. Jest symbolem miłości i namiętności. W relacji ułatwia budowanie szczerego i prawdziwego uczucia. Ponadto dodaje energii życiowej, przywraca pasję i chęć działania.


Gold Filled to kompozycja metali  wykonana  z  wierzchniej warstwy 14 karatowego złota (próby 585)  oraz  wewnętrznej bazy mosiądzu. Złoto i baza są zgrzewane i mechanicznie stopione w trwały i nierozerwalny sposób. Zewnętrzna warstwa Gold Filled jest 14-karatowym złotem, wiec ma wszystkie jego właściwości.  Złoto Gold Filled nie ściera się tak jak tradycyjne złocenie galwaniczne. Warstwa złota próby 585 w naszych wyrobach wykonanych z Gold Filled wynosi co najmniej 1/20 lub 1/10 wagi całkowitej wyrobu.Udostępnij

Podobne produkty

Brak produktów

Nie dziękuję

Dołącz do naszego newsletter!

Kolekcje