Pierścionek elastyczny aqua candy

Czas dostawy: 1-5 dni

56.00 70.00

Pierścionek na elastycznej żyłce jubilerskiej wykonany z naturalnych kamieni szlachetnych w niebieskich i zielonych odcieniach. Fasetowane kamienie mają średnicę około 3mm a  kuleczki ze złota Gold Filled- 2mm. 

W pierścionku znajdziecie  szafir, kyanit, turmalin, iolit, tanzanit, ametyst, amazonit, lais lazuli, turkus, akwamaryn, frenit, apatyt

Każdy pierścionek jest inny i niepowtarzalny, pierścionki mogą się również różnić od siebie ze względu na rozmiar i liczbę kamieni, ale każdy projekt jest bajecznie kolorowy. 


Występuje w 3 rozmiarach:

S - odpowiada rozmiarowi 10-13

M- odpowiada rozmiarowi 14-16

L- odpowiada rozmiarowi 17-19


Gold Filled to kompozycja metali  wykonana  z  wierzchniej warstwy: 14 karatowego złota (próby 585)  oraz  wewnętrznej bazy: mosiądzu. Złoto i baza są zgrzewane i mechanicznie stopione w trwały i nierozerwalny sposób. Zewnętrzna warstwa Gold Filled jest 14-karatowym złotem, wiec ma wszystkie jego właściwości.  Złoto Gold Filled nie ściera się tak szybko jak tradycyjne pozłocenie galwaniczne. Warstwa złota próby 585 w naszych wyrobach wykonanych z Gold Filled stanowi co najmniej 1/20 wagi całkowitej wyrobu.
Udostępnij

Podobne produkty

Brak produktów

Nie dziękuję

Dołącz do naszego newsletter!

Kolekcje