Naszyjnik silk kwarc truskawkowy No. 134

Czas dostawy: 1-3dni

320.00

Ręcznie robiony naszyjnik z  przeplecionych na szarym jedwabiu wraz z złota Gold Filled. Naszyjnik wykończony jest zawieszką z przepięknym kwarcem truskawkowym. 

Ten rzadki kamień pochodzący z Brazylii ma czerwone inkluzje tlenku żelaza, czemu zawdzięcza swój fascynujący wygląd i "truskawkową' nazwę. Podobno to najlepszy kamień dla poszukujących prawdziwej miłości...


W tym naszyjniku znajdziecie:

  • łezkę kwarcu truskawkowego w szlifie fasetkowym 2cm x 1 cm
  • labradoryt, granat, spinel
  • złoto Gold Filled

Długość naszyjnika: ok. 51 cm 

Dostępnych w krótkiej serii.

Naszą biżuterię wykonujemy z naturalnych kamieni, a te mogą się nieco różnić od tych widocznych na zdjęciu. Zawsze staramy się dobierać kamienie jak najwierniej, ale mogą się różnic między sobą nieznacznie barwą, przejrzystością i  kształtem oraz posiadać wewnątrz drobne inkluzje.

Gold Filled to kompozycja metali  wykonana  z  wierzchniej warstwy: 14 karatowego złota (próby 585)  oraz  wewnętrznej bazy: mosiądzu. Złoto i baza są zgrzewane i mechanicznie stopione w trwały i nierozerwalny sposób. Zewnętrzna warstwa Gold Filled jest 14-karatowym złotem, wiec ma wszystkie jego właściwości.  Złoto Gold Filled nie ściera się tak szybko jak tradycyjne pozłocenie galwaniczne. Warstwa złota próby 585 w naszych wyrobach wykonanych z Gold Filled stanowi co najmniej 1/20 wagi całkowitej wyrobu.
Udostępnij

Podobne produkty

Brak produktów

Nie dziękuję

Dołącz do naszego newsletter!

Kolekcje