Naszyjnik silk candy pink grey

Czas dostawy: 1-5 dni

232.00 290.00

Ręcznie robiony naszyjnik z najpiękniejszych kamieni szlachetnych i naturalnych w odcieniach opalizującej na niebiesko szarości oraz ciemnego różu przeplecionych na szarym jedwabiu wraz z złota Gold Filled. Naszyjnik wykończony jest zawieszką z przepięknym labradorytem, który opalizuje na niebiesko. 

W tym naszyjniku znajdziecie:

  • labradoryt i granat
  • złoto Gold Filled

Długość naszyjnika: 52 cm 

Labradoryt pobudza kreatywność i innowacyjność. Wzbudza entuzjazm oraz wspomaga realizowanie planów zawodowych i osobistych z odwagą. Działa uspokajająco i chroni przed wpływem negatywnej energii z otoczenia.

Naszą biżuterię wykonujemy z naturalnych kamieni, a te mogą się nieco różnić od tych widocznych na zdjęciu. Zawsze staramy się dobierać kamienie jak najwierniej, ale mogą się różnic między sobą nieznacznie barwą, przejrzystością i  kształtem oraz posiadać wewnątrz drobne inkluzje.

Gold Filled to kompozycja metali  wykonana  z  wierzchniej warstwy: 14 karatowego złota (próby 585)  oraz  wewnętrznej bazy: mosiądzu. Złoto i baza są zgrzewane i mechanicznie stopione w trwały i nierozerwalny sposób. Zewnętrzna warstwa Gold Filled jest 14-karatowym złotem, wiec ma wszystkie jego właściwości.  Złoto Gold Filled nie ściera się tak szybko jak tradycyjne pozłocenie galwaniczne. Warstwa złota próby 585 w naszych wyrobach wykonanych z Gold Filled stanowi co najmniej 1/20 wagi całkowitej wyrobu.
Udostępnij

Podobne produkty

Brak produktów

Nie dziękuję

Dołącz do naszego newsletter!

Kolekcje