Naszyjnik silk candy dark ocean

Czas dostawy: 1-5 dni

350.00

Ręcznie robiony naszyjnik z najpiękniejszych kamieni szlachetnych i naturalnych w odcieniach  morskiego, ciemnego błękitu, granatu i butelkowej zieleni przeplecionych na czarnym jedwabiu. Naszyjnik wykończony jest kropelką kyanitu w odcieniu morskiej zieleni, który posiada przepiękne inkluzje. 

W tym naszyjniku znajdziecie:

  • turmalin, szafir, iolit, szmaragd, lapis lazuli, apatyt, kyanit, tanzanit, iolit, sodalit i larimar
  • złoto GoldFilled

Długość naszyjnika: 60  cm 

Naszą biżuterię wykonujemy z naturalnych kamieni, a te mogą się nieco różnić od tych widocznych na zdjęciu. Zawsze staramy się dobierać kamienie jak najwierniej, ale mogą się różnic między sobą nieznacznie barwą, przejrzystością i  kształtem oraz posiadać wewnątrz drobne inkluzje.

Gold Filled to kompozycja metali  wykonana  z  wierzchniej warstwy: 14 karatowego złota (próby 585)  oraz  wewnętrznej bazy: mosiądzu. Złoto i baza są zgrzewane i mechanicznie stopione w trwały i nierozerwalny sposób. Zewnętrzna warstwa Gold Filled jest 14-karatowym złotem, wiec ma wszystkie jego właściwości.  Złoto Gold Filled nie ściera się tak szybko jak tradycyjne pozłocenie galwaniczne. Warstwa złota próby 585 w naszych wyrobach wykonanych z Gold Filled stanowi co najmniej 1/20 wagi całkowitej wyrobu.
Udostępnij

Podobne produkty

Brak produktów

Nie dziękuję

Dołącz do naszego newsletter!

Kolekcje