Naszyjnik kyanit i zielony turmalin unikat No. 153

Czas dostawy: 1-5 dni

160.00

Naszyjnik z kyanitem (zwany też cyjanitem) w jego najcenniejszym wydaniu: czystym i przejrzystym kamieniem w intensywnym kolorze indygo.  

Kyanit, zwany także cyanitem, to przepiękny kamień, który w naturze tworzy niezwykłe kryształy w niebieskich, szarych i czasem także zielonych barwach.

W naszyjniku znajdziecie:

  • krople niebieskiego kyanitu (ok.8mmx5mm )
  • fasetowane szafiry ok. 3mmx2mm
  • zielone turmaliny ok. 4mm x 2mm
  • złoto Gold Filled

Długość naszyjnika: ok 46 cm 

Naszą biżuterię wykonujemy z naturalnych kamieni, a te mogą się nieco różnić od tych widocznych na zdjęciu. Zawsze staramy się dobierać kamienie jak najwierniej, ale mogą się różnic między sobą nieznacznie barwą, przejrzystością i  kształtem oraz posiadać wewnątrz drobne inkluzje.

Kyanit nie gromadzi ani nie zatrzymują negatywnej energii. Pomaga przetrwać i pokonać wszelkie przeszkody osobiste. Pomaga w życiu z zawodowym przy negocjacjach warunków współpracy

Gold Filled to kompozycja metali  wykonana  z  wierzchniej warstwy: 14 karatowego złota (próby 585)  oraz  wewnętrznej bazy: mosiądzu. Złoto i baza są zgrzewane i mechanicznie stopione w trwały i nierozerwalny sposób. Zewnętrzna warstwa Gold Filled jest 14-karatowym złotem, wiec ma wszystkie jego właściwości.  Złoto Gold Filled nie ściera się tak szybko jak tradycyjne pozłocenie galwaniczne. Warstwa złota próby 585 w naszych wyrobach wykonanych z Gold Filled stanowi co najmniej 1/20 wagi całkowitej wyrobu.
Udostępnij

Podobne produkty

Brak produktów

Nie dziękuję

Dołącz do naszego newsletter!

Kolekcje