Naszyjnik kyanit szafir i cyrkon unikat No.28

Czas dostawy: 1-5 dni

230.00

Naszyjnik z  kyanitem w  morskim odcieniu. Ozdobiony drobnymi szafirami  i cyrkonami przeplecionymi na łańcuszku ze złota Gold Filled. 

W tym naszyjniku znajdziecie:

  • kyanit morski 17x9 mm
  • szafiry
  • cyrkony
  • złoto Gold Filled

Długość naszyjnika: ok. 50 cm 

Dostępne tylko kilka sztuk.
Naszą biżuterię wykonujemy z naturalnych kamieni, a te mogą się nieco różnić od tych widocznych na zdjęciu. Zawsze staramy się dobierać kamienie jak najwierniej, ale mogą się różnic między sobą nieznacznie barwą, przejrzystością i  kształtem oraz posiadać wewnątrz drobne inkluzje.

Kyanit nie gromadzi ani nie zatrzymuje negatywnej energii. Pomaga przetrwać i pokonać wszelkie przeszkody osobiste. Pomaga w życiu z zawodowym przy negocjacjach warunków współpracy.

Gold Filled to kompozycja metali  wykonana  z  wierzchniej warstwy: 14 karatowego złota (próby 585)  oraz  wewnętrznej bazy: mosiądzu. Złoto i baza są zgrzewane i mechanicznie stopione w trwały i nierozerwalny sposób. Zewnętrzna warstwa Gold Filled jest 14-karatowym złotem, wiec ma wszystkie jego właściwości.  Złoto Gold Filled nie ściera się tak szybko jak tradycyjne pozłocenie galwaniczne. Warstwa złota próby 585 w naszych wyrobach wykonanych z Gold Filled stanowi co najmniej 1/20 wagi całkowitej wyrobu.
Udostępnij

Podobne produkty

Brak produktów

Nie dziękuję

Dołącz do naszego newsletter!

Kolekcje