Naszyjnik KWARC TRUSKAWKOWY No. 167

Czas dostawy: 1-5 dni

120.00

Subtelny naszyjnik z małą łezką kwarcu truskawkowego w brzoskwiniowym odcieniu. Ten rzadki kamień pochodzący z Brazylii ma czerwone inkluzje tlenku żelaza, czemu zawdzięcza swój fascynujący wygląd i "truskawkową' nazwę. Podobno to najlepszy kamień dla poszukujących prawdziwej miłości...

Kwarcowi towarzyszy brzoskwiniowy turmalin oraz szafiry. 

W tym naszyjniku znajdziecie:

  • łezkę kwarcu truskawkowego w szlifie fasetkowym 7 mm x 6 mm
  • turmalin i szafiry
  • złoto Gold Filled

Długość naszyjnika: ok. 43 cm, wielkość zawieszki ok. 2cm

Dostępnych w krótkiej serii.

Naszą biżuterię wykonujemy z naturalnych kamieni, a te mogą się nieco różnić od tych widocznych na zdjęciu. Zawsze staramy się dobierać kamienie jak najwierniej, ale mogą się różnic między sobą nieznacznie barwą, przejrzystością i  kształtem oraz posiadać wewnątrz drobne inkluzje.

Gold Filled to kompozycja metali  wykonana  z  wierzchniej warstwy: 14 karatowego złota (próby 585)  oraz  wewnętrznej bazy: mosiądzu. Złoto i baza są zgrzewane i mechanicznie stopione w trwały i nierozerwalny sposób. Zewnętrzna warstwa Gold Filled jest 14-karatowym złotem, wiec ma wszystkie jego właściwości.  Złoto Gold Filled nie ściera się tak szybko jak tradycyjne pozłocenie galwaniczne. Warstwa złota próby 585 w naszych wyrobach wykonanych z Gold Filled stanowi co najmniej 1/20 wagi całkowitej wyrobu.
Udostępnij

Podobne produkty

Brak produktów

Nie dziękuję

Dołącz do naszego newsletter!

Kolekcje