Naszyjnik big eye kyanit

Czas dostawy: 1-5 dni

490.00

Niezwykły naszyjnik z symbolem oka opatrzności zapleciony na jedwabnej nici z naturalnymi kamieniami kyanitu, elementów ze złota Gold Filled.

Oko opatrzności - znane rownież jako wszechwidzące oko to starożytny symbol wszechwiedzy. Symbol oka opatrzności wywodzi się jeszcze z mitologii egipskiej i wizerunku oka Horusa, to obecnie symbol ochrony i boskości.

Zawieszka wykonana jest ze srebra proby 925, złoconego 24karatowym złotem, znajdziecie tam również niebieską cyrkonię w brylantowym szlifie.
Długość naszyjnika: ok.50-55cm

Gold Filled to kompozycja metali wykonana z wierzchniej warstwy: 14 karatowego złota (próby 585) oraz wewnętrznej bazy: mosiądzu. Złoto i baza są zgrzewane i mechanicznie stopione w trwały i nierozerwalny sposób. Zewnętrzna warstwa Gold Filled jest 14-karatowym złotem, wiec ma wszystkie jego właściwości. Złoto Gold Filled nie ściera się tak szybko jak tradycyjne pozłocenie galwaniczne. Warstwa złota próby 585 w naszych wyrobach wykonanych z Gold Filled stanowi co najmniej 1/20 wagi całkowitej wyrobu.Udostępnij

Podobne produkty

Brak produktów

Nie dziękuję

Dołącz do naszego newsletter!

Kolekcje