Naszyjnik big candy kyanit unikat No. 101

Czas dostawy: 1-3dni

580.00

Ręcznie robiony naszyjnik z najpiękniejszych kamieni szlachetnych we wszystkich odcieniach morskiej zieleni przeplecionych na łańcuszku ze złota Gold Filled. W centralnym miejscu znajdziecie przepiękny okaz morskiego kyanitu z czarnymi inkluzjami.

W tym naszyjniku znajdziecie:

  • fasetowany kyanit 26mmx9mm
  • szafiry, turmaliny, obsydian zielony, kyanity
  • złoto Gold Filled

Długość naszyjnika: ok 72 cm 

Tylko kilka sztuk. 

Naszą biżuterię wykonujemy z naturalnych kamieni, a te mogą się nieco różnić od tych widocznych na zdjęciu. Zawsze staramy się dobierać kamienie jak najwierniej, ale mogą się różnic między sobą nieznacznie barwą, przejrzystością i  kształtem oraz posiadać wewnątrz drobne inkluzje.

Gold Filled to kompozycja metali  wykonana  z  wierzchniej warstwy: 14 karatowego złota (próby 585)  oraz  wewnętrznej bazy: mosiądzu. Złoto i baza są zgrzewane i mechanicznie stopione w trwały i nierozerwalny sposób. Zewnętrzna warstwa Gold Filled jest 14-karatowym złotem, wiec ma wszystkie jego właściwości.  Złoto Gold Filled nie ściera się tak szybko jak tradycyjne pozłocenie galwaniczne. Warstwa złota próby 585 w naszych wyrobach wykonanych z Gold Filled stanowi co najmniej 1/20 wagi całkowitej wyrobu.
Udostępnij

Podobne produkty

Brak produktów

Nie dziękuję

Dołącz do naszego newsletter!

Kolekcje