Naszyjnik KYANIT INDYGO i SZMARAGD unikat No. 173

Czas dostawy: 1-5 dni

260.00

Naszyjnik z kyanitem (zwany też cyjanitem) w jego najcenniejszym wydaniu: czystym i przejrzystym kamieniem w intensywnym kolorze indygo. Wewnątrz kamienia znajdziemy piękne i niepowtarzalne  inkluzje, dzięki czemu kamień trafił na naszą listę pojedynczych unikatów.  Mocny kolor  kyanitu podbija jeden z najcenniejszych kamieni szlachetnych: zielony szmaragd. 

W tym naszyjniku znajdziecie:

  • kyanit ok. 11mm x 8mm
  • szmaragd 1,5x2mm
  • kyanit fasetowany
  • złoto Gold Filled

Długość naszyjnika: ok 51 cm, długość zawieszki ok 2,7cm

Naszą biżuterię wykonujemy z naturalnych kamieni, a te mogą się nieco różnić od tych widocznych na zdjęciu. Zawsze staramy się dobierać kamienie jak najwierniej, ale mogą się różnic między sobą nieznacznie barwą, przejrzystością i  kształtem oraz posiadać wewnątrz drobne inkluzje.

Kyanit nie gromadzi ani nie zatrzymują negatywnej energii. Pomaga przetrwać i pokonać wszelkie przeszkody osobiste. Pomaga w życiu z zawodowym przy negocjacjach warunków współpracy

Gold Filled to kompozycja metali  wykonana  z  wierzchniej warstwy: 14 karatowego złota (próby 585)  oraz  wewnętrznej bazy: mosiądzu. Złoto i baza są zgrzewane i mechanicznie stopione w trwały i nierozerwalny sposób. Zewnętrzna warstwa Gold Filled jest 14-karatowym złotem, wiec ma wszystkie jego właściwości.  Złoto Gold Filled nie ściera się tak szybko jak tradycyjne pozłocenie galwaniczne. Warstwa złota próby 585 w naszych wyrobach wykonanych z Gold Filled stanowi co najmniej 1/20 wagi całkowitej wyrobu.
Udostępnij

Podobne produkty

Nie dziękuję

Dołącz do naszego newsletter!

Kolekcje