Bransoletka STONE GOLD mikro rodolit

Czas dostawy: 1-5 dni

120.00 150.00

Bransoletka na lince jubilerskiej z naturalnych, fasetowanych  kamieni najpiękniejszego granatu-rodolitu o wielkości  ok. 1,7 mm oraz elementów ze złota Gold Filled. 

Rodolity w tej bransoletce to chyba najpiękniejsze kamienie tego rodzaju, jakie trafiły do naszej pracowni. Niezwykły odcień wiśniowy z muśniętym fioletowym odcieniem mieni się przepięknie, co podkreśla mikroszlif fasetkowy. . 

Granat pozwala rozkwitać uczuciom, zwłaszcza miłości. Działa kojąco na skołatane nerwy.

Zapinana na regulowane zapięcie, pasuje na nadgarstek 14,5 cm-16,5 cm. Istnieje możliwość zamówienia innego rozmiaru niż podany w opisie. Prosimy o podanie w komentarzu obwodu nadgarstka mierzonego ciasno w najwęższym miejscu. 

Gold Filled to kompozycja metali  wykonana  z  wierzchniej warstwy: 14 karatowego złota (próby 585)  oraz  wewnętrznej bazy: mosiądzu. Złoto i baza są zgrzewane i mechanicznie stopione w trwały i nierozerwalny sposób. Zewnętrzna warstwa Gold Filled jest 14-karatowym złotem, wiec ma wszystkie jego właściwości.  Złoto Gold Filled nie ściera się tak szybko jak tradycyjne pozłocenie galwaniczne. Warstwa złota próby 585 w naszych wyrobach wykonanych z Gold Filled stanowi co najmniej 1/20 wagi całkowitej wyrobu.Udostępnij

Podobne produkty

Brak produktów

Nie dziękuję

Dołącz do naszego newsletter!

Kolekcje