Bransoletka stone gold grosullar with granate drop

Czas dostawy: 1-5 dni

150.00

Bransoletka na lince jubilerskiej z naturalnych kamieni granatu, a w tym modelu to wyjątkowa odmiana o nazwie grossular. Kamień w kolorze khaki o wielkości 2 mm i drobny kamień śliwkowego granatu idealnie wpisują się w jesienno-zimową kolorystykę tego sezonu.

Granat pozwala rozkwitać uczuciom, zwłaszcza miłości. Działa kojąco na i wpływa łagodząco na skołatane nerwy.

Zapinana na regulowane zapięcie, pasuje na nadgarstek 14,5 cm-16,5 cm. Istnieje możliwość zamówienia innego rozmiaru niż podany w opisie. Prosimy o podanie w komentarzu obwodu nadgarstka mierzonego ciasno w najwęższym miejscu. 

Gold Filled to kompozycja metali  wykonana  z  wierzchniej warstwy: 14 karatowego złota (próby 585)  oraz  wewnętrznej bazy: mosiądzu. Złoto i baza są zgrzewane i mechanicznie stopione w trwały i nierozerwalny sposób. Zewnętrzna warstwa Gold Filled jest 14-karatowym złotem, wiec ma wszystkie jego właściwości.  Złoto Gold Filled nie ściera się tak szybko jak tradycyjne pozłocenie galwaniczne. Warstwa złota próby 585 w naszych wyrobach wykonanych z Gold Filled stanowi co najmniej 1/20 wagi całkowitej wyrobu.Udostępnij

Podobne produkty

Brak produktów

Nie dziękuję

Dołącz do naszego newsletter!

Kolekcje