Bransoletka MOYA Oko Proroka i turkusy RED

Czas dostawy: 1-5 dni

60.00

Bransoletka z talizmanem Oko Proroka wykonanym z ceramiki, naturalnymi turkusami i kuleczkami ze złota Gold Filled zaplecionymi na cieniutkiej nitce. 

Oko Proroka to energetyczny talizman, który chroni nas przed złym spojrzeniem i zawiścią. 

W bransoletce znajdziecie: 

 • Oko Proroka z ceramiki
 • turkusy fasetowane
 • kuleczki ze złota Gold Filled©
 • czerwoną  nitkę

Naszą biżuterię wykonujemy z naturalnych kamieni, a te mogą się nieco różnić od tych widocznych na zdjęciu. Zawsze staramy się dobierać kamienie jak najwierniej, ale mogą się różnic między sobą nieznacznie barwą, przejrzystością, posiadać wewnątrz drobne inkluzje. Dlatego każda bransoletka jest inna i niepowtarzalna, tak jak jej właścicielka. Dlatego tę kolekcję nazwaliśmy MOYA...

  Gold Filled to kompozycja metali  wykonana  z  wierzchniej warstwy: 14 karatowego złota (próby 585)  oraz  wewnętrznej bazy: mosiądzu. Złoto i baza są zgrzewane i mechanicznie stopione w trwały i nierozerwalny sposób. Zewnętrzna warstwa Gold Filled jest 14-karatowym złotem, wiec ma wszystkie jego właściwości.  Złoto Gold Filled nie ściera się tak szybko jak tradycyjne pozłocenie galwaniczne. Warstwa złota próby 585 w naszych wyrobach wykonanych z Gold Filled stanowi co najmniej 1/20 wagi całkowitej wyrobu.


  Udostępnij

  Podobne produkty

  Brak produktów

  Nie dziękuję

  Dołącz do naszego newsletter!

  Kolekcje