Bransoletka flexi Gold S Kyanit

Czas dostawy: 1-5 dni

140.00

Bransoletka na jubilerskiej gumce elastycznej z naturalnego kyanitu 2 mm i elementów ze złota Gold Filled. W bransoletce tej, odcienie błękitów oraz granatów przenikają się nawzajem tworząc w wewnątrz kamienia niezwykły kolaż kolorów.

Kyanit nie gromadzi ani nie zatrzymuje negatywnej energii. Pomaga przetrwać i pokonać wszelkie przeszkody osobiste. Pomaga także w życiu z zawodowym przy negocjacjach warunków współpracy.

Bransoletka dostępna jest w trzech rozmiarach, w zależności od obwodu nadgarstka.

  • S: 15 cm - 15,5 cm;
  • M: 16 cm - 16,5 cm;
  • L:  17 cm - 17,5 cm.

Istnieje możliwość zamówienia innego rozmiaru niż podany w opisie. Prosimy o podanie w komentarzu obwodu nadgarstka mierzonego ciasno w najwęższym miejscu.

Gold Filled to kompozycja metali  wykonana  z  wierzchniej warstwy: 14 karatowego złota (próby 585)  oraz  wewnętrznej bazy: mosiądzu. Złoto i baza są zgrzewane i mechanicznie stopione w trwały i nierozerwalny sposób. Zewnętrzna warstwa Gold Filled jest 14-karatowym złotem, wiec ma wszystkie jego właściwości.  Złoto Gold Filled nie ściera się tak szybko jak tradycyjne pozłocenie galwaniczne. Warstwa złota próby 585 w naszych wyrobach wykonanych z Gold Filled stanowi co najmniej 1/20 wagi całkowitej wyrobu.Udostępnij

Podobne produkty

Brak produktów

Nie dziękuję

Dołącz do naszego newsletter!